Anasayfa

Konut Kredisi Faiz Oranları

Aşağıdaki tablodan ürün, döviz cinsi ve faiz oranı senaryosu seçerek 10.000 TL için aylık taksit tutarlarını ve faiz oranlarını inceleyebilirsiniz. Faiz oranlarımız, ürünlerin özellikleri, peşinat tutarı ve satın alınacak konutun özelliklerinin yanı sıra başvuru sahibinin kredi geçmişine göre farklılık gösterebilmektedir. "Süper Senaryo" alabileceğiniz en düşük faiz oranını, "Avantajlı Senaryo" ortalama faiz oranını, "Standart Senaryo" ise size teklif edilebilecek en yüksek faiz oranını belirtmektedir. 

Yapılacak kesin başvurunun ardından koşullarınıza özel faiz oranı, aşağıda ürün bazında belirtilen standart ve süper faiz oranı aralığında belirlenecektir. Belirtilen faiz oranları, DASK sigortası ile birlikte geçerlidir. Kişiye özel faiz oranlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak bilgi vermekten mutluluk duyacaktır. Tıklayın Sizi Arayalım!

Tablolarda yer alan ürünlerimizin yıllık maliyet oranlarını incelemek için "Teklif Karşılaştır" hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Yıllık maliyet oranı, vergi, hizmet giderleri ve her türlü masrafı içermektedir. Sigorta primleri kişinin alacağı kredi tutarı, konutun m²'si vb özelliklere göre değişeceğinden hesaplamalara dahil edilmemiştir.